Urodziny przedszkolaków

Urodziny przedszkolaków

W naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. Ten wyjątkowy dzień to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć.

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”, jest wtedy najważniejszy, znajduje się w centrum uwagi, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność.  Urodzinowe zabawy naszych Przedszkolaków są pełne niespodzianek, tańców, zagadek, zabaw edukacyjnych, konkursów, a także laurek i ciepłych życzeń, które powodują wielką radość na twarzach małych Jubilatów.

Staramy się, aby każde urodziny były dniem wyjątkowym i niezapomnianym. Robimy wszystko, aby było wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie.