Uroczystość Niepokalanego Poczęcia w naszym przedszkolu

Drodzy rodzice!

W ostatnich dniach doświadczyliśmy wyjątkowej uroczystości w naszym przedszkolu, która napawa nas radością i wzruszeniem – Święta Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. To ważne wydarzenie, które zjednoczyło naszą społeczność w modlitwie, refleksji i radości.

W dniu 8 grudnia, maluchy naszego przedszkola wzięły udział w wyjątkowej mszy świętej poświęconej Niepokalanemu Poczęciu. Dzieci wraz z opiekunami, w duchu radości uczestniczyły we wspólnej modlitwie.

Po mszy nadszedł czas na wyjątkowy moment dla naszych maluchów. Każde dziecko otrzymało cudowny medalik Niepokalanego Poczęcia. To symboliczne gesty, pełne miłości i troski, mają na celu ukazać dzieciom piękno i znaczenie nazsej wiary, a jednocześnie stanowią małą pamiątkę tego szczególnego dnia.

Dzieci, trzymając w dłoniach swoje nowe, blaskujące medaliki, promieniowały radością i dumą. To nie tylko piękna ozdoba, ale przede wszystkim symbol wiary i opieki Matki Boskiej, która otacza nas swoim macierzyńskim sercem. Cieszy nas, że możemy wychowywać nasze dzieci w atmosferze szacunku i miłości do wartości duchowych.

Święto Niepokalanego Poczęcia to dla naszej społeczności przedszkolnej czas nie tylko do świętowania, ale także refleksji nad pięknem i znaczeniem Matki Bożej w naszym życiu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wyjątkowego dnia dla naszych maluchów.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Przedszkola